ZDJĘCIA ŚLUBNE

Poniżej znajdziesz zdjęcia ślubne w moim wykonaniu, przedstawione w dwóch formach.
Jedna, to galeria pojedynczych zdjęć, które nazywam swoimi ulubionymi – takie portfolio.
Druga, to fragmenty pełnych reportaży ślubnych. Możesz zdecydować, co chcesz oglądać.

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Reportaż ślubny to kluczowa część pamiątki z dnia ślubu. Zdjęcia, które się w nim znajdują nie tylko dokumentują najważniejsze momenty takie jak przysięga czy zakładanie obrączek, ale także opowiadają historię o Was i Waszych najbliższych. Zdjęcia ślubne można nazwać reportażem jeśli historia opowiedziana jest w sposób niewyreżyserowany. Zdjęcia ślubne, które przedstawiają prawdziwą historię, pełną emocji i wzruszeń stanowią niezwykłą wartość i nawet po latach przywracają wspomnienia.

Zdjęcia ślubne z kościoła/USC

Gdyby nie moment ślubowania w kościele lub USC, to trudno mówić o zdjęciach ślubnych ;). Ceremonia zaślubin jest najważniejszym, ale nie jedynym punktem historii w reportażu ślubnym. Gdy wykonuję zdjęcia ślubne w kościele, to zwracam uwagę na emocje i szukam dynamicznych momentów, które sprawiają, że zdjęcia nie są nudne.

Zdjęcia z przyjęcia weselnego

Wesele, to dla wielu par impreza życia, planowana czasami przez kilka lat. Dużo gości, rodzina, przyjaciele, piękne miejsca i impreza do białego rana, to najczęściej spotykany scenariusz. Zdjęcia ślubne z wesela, to okazja, aby uwiecznić Was oraz najbliższych w świetnym nastroju, w trakcie tańców, zabaw oraz rozmów. Gdy fotografuję wesele, staram się być blisko ludzi i wydarzeń, bez których nie ma szans powstać wyjątkowa pamiątka ślubna.

Przykładowe zdjęcia - portfolio

Poniżej możesz zobaczyć mix kilkudziesięciu wybranych zdjęć ślubnych, które podzieliłem na kategorie. Będę systematycznie aktualizował poniższą galerię o nowe, ulubione zdjęcia. Pod tą galerią znajdziesz “historie ślubne”. Są to skróty z pojedynczych reportaży wybranych par (przekrój całego dnia) . Zapraszam do oglądania!

Historie ślubne

Oglądając powyższą galerię widzisz różnorodność osób, miejsc i emocji z wielu uroczystości. Teraz chcę Ci zaprezentować to, jak wygląda pojedyncza historia Młodej Pary widziana moimi oczami. Wejdź w dowolną z poniższych historii ślubnych i zobacz jak w skrócie wygląda przekrój całego dnia uroczystości.

15.07.2022

Aleksandra & Kacper

Komnata Jana III Sobieskiego
Rybczewice

Zobacz

Klaudia & Szymon

Dworek Jabłonna "u Braci Mazur"
Jabłonna Majątek (dolna sala)

Zobacz
STR Studio - fotografia ślubna - Rafał Dzierba

Paulina & Michał

Gościniec "Sami Swoi"
Zamość

Zobacz

Karolina & Tomasz

Dworek Jabłonna "u Braci Mazur"
Jabłonna Majątek (sala balowa)

Zobacz

Zachęcam również do śledzenia mojego Facebooka i Instagrama.