STUDNIÓWKA 2024
- oferta wykonania filmu -

Oferujemy wykonanie pamiątkowego filmu z balu studniówkowego szkoły, który zrealizujemy w jakości Full HD i przekażemy go maturzystom w formie cyfrowej. Pliki filmowe w formacie mp4 będą do pobrania ze specjalnie przygotowanej strony internetowej zabezpieczonej hasłem. Dostęp do strony przekażemy przedstawicielowi komitetu organizacyjnego balu studniówkowego, z którym podpiszemy umowę.

W jaki sposób realizujemy film?

Do realizacji filmu wykorzystujemy urządzania rejestrujące obraz i dźwięk jakimi są wysokiej klasy aparaty bezlusterkowe z wymienną jasną optyką. Rejestrujemy także dodatkowe niezależne ścieżki audio przy pomocy przynajmniej dwóch rejestratorów dźwięku (jeden z nich wpięty jest bezpośrednio do miksera zespołu lub DJa). Możliwe jest także wykonanie ujęć z drona (ujęcia na zewnątrz lokalu) jeżeli pozwolą na to warunki atmosferyczne, miejsce oraz infrastruktura otoczenia. Rozstawiamy także dodatkowe oświetlenie na sali balowej na wypadek, gdyby ilość światła zastanego była niewystarczająca do stworzenia dobrej jakości filmu.
 
Ilość operatorów potrzebnych do wykonania filmu uzależniona jest od ilości uczestników uroczystości. Jeżeli w balu studniówkowym weźmie udział do 100 maturzystów (do 200 osób licząc z osobami towarzyszącymi) to taki film zrealizuje z naszej strony trzech operatorów. Jeżeli natomiast w uroczystości weźmie udział więcej niż 100 maturzystów to z naszej strony pracować będzie pięciu operatorów co zapewni możliwość częstszego odnalezienia siebie w filmie.

Jak wygląda gotowy film?

Wykonujemy jeden film z całego balu studniówkowego, który będzie podzielony na sekwencje takie jak: klip wprowadzający (prezentacja miejsca, w którym odbywa się uroczystość oraz gromadzących się tam uczestników balu), część oficjalna (przemówienia), Polonezy (każda tura w osobnej sekwencji), Walc (jeśli będzie odtańczony), wspólna zabawa na parkiecie przy muzyce zespołu lub DJa, klip około-parkietowy (pokazujemy w nim uczestników balu bawiących się przy stołach, fotobudce, na korytarzu, itp.), klip podsumowujący całość wydarzeń – teledysk studniówkowy.
 
Wspólna zabawa na parkiecie przy realizacjach na trzech operatorów jest jedna dla wszystkich. Natomiast przy realizacjach, które wykonuje pięć osób pokazywana jest ona z podziałem na “dwie strefy”. Co to oznacza? Te same momenty z zabawy na parkiecie będą nagrane, a następnie zmontowane z podziałem sali tanecznej na pół – część bliżej sceny oraz część dalej od sceny. Każdy uczestnik balu będzie mógł pobrać z naszej strony pliki z zabawy na parkiecie pokazujące tańce z pierwszej lub z drugiej strefy filmowej (w zależności od tego gdzie się bawił). Podział na strefy nie dotyczy zabaw integracyjnych takich jak np. pociąg, kankan, zorba, itp.

Jak długi będzie film i jak długo będzie trzeba na niego czekać?

Długość zrealizowanego przez nas filmu wynosić będzie minimum 90 minut (określenie finalnej długości filmu jest niemożliwe, ponieważ zależy ona w dużej mierze od tego jaki będzie przebieg zabawy podczas balu studniówkowego). Na zmontowanie filmu przewidujemy okres do dwóch miesięcy od dnia odbycia się uroczystości.

Wartość wykonania usługi:

Cena za wykonanie filmu uzależniona jest od ilości operatorów pracujących podczas jego realizacji, a tym samym od ilości montażu jaki będzie trzeba wykonać.

3 operatorów

do 100 maturzystów
(do 200 uczestników balu)

aparaty bezlusterkowe
wymienna optyka
niezależne rejestratory dźwięku
dodatkowe oświetlenie sali
dron (ujęcia na zewnątrz lokalu)
osprzęt kamerowy (statywy, slidery, gimbale)

klip wprowadzający
część oficjalna (z 3 kamer)
Polonezy (z 4 kamer) oraz Walc
zabawa na parkiecie (wspólna dla wszystkich)
klip około-parkietowy
klip podsumowujący (teledysk studniówkowy)

4.900 zł.

Płatność podzielona na 3 transze:
zadatek przy podpisaniu umowy – 500 zł.
w dniu rejestracji materiału – 1.800 zł.
po zmontowaniu filmu – 2.600 zł.

5 operatorów

powyżej 100 maturzystów
(ponad 200 uczestników balu)

aparaty bezlusterkowe
wymienna optyka
niezależne rejestratory dźwięku
dodatkowe oświetlenie sali
dron (ujęcia na zewnątrz lokalu)
osprzęt kamerowy (statywy, slidery, gimbale)

klip wprowadzający
część oficjalna (z 5 kamer)
Polonezy (z 6 kamer) oraz Walc
zabawa na parkiecie (z podziałem sali na 2 strefy)
klip około-parkietowy
klip podsumowujący (teledysk studniówkowy)

7.900 zł.

Płatność podzielona na 3 transze:
zadatek przy podpisaniu umowy – 500 zł.
w dniu rejestracji materiału – 3.000 zł.
po zmontowaniu filmu – 4.400 zł.

Rozliczenia dokonujemy tylko i wyłącznie za pomocą przelewów w trzech transzach: pierwsza to wpłata zadatku przy podpisaniu umowy, druga wpłata musi być dokonana (zaksięgowana) najpóźniej na dzień przed uroczystością (kwota określona zostanie w umowie), trzecia wpłata jest dokonywana w momencie poinformowania przez nas o zakończeniu prac montażowych i możliwości odebrania gotowego filmu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.