Polecam

Współpraca podczas uroczystości ślubno-weselnej jest bardzo istotna. Jest wiele niuansów, które decydują o efekcie końcowym każdej usługi.
Na tej stronie znajdują się namiary na firmy, które z czystym sumieniem mogę polecić jako usługodawców na Waszą uroczystość.
Doskonale mi się z nimi pracuje podczas realizacji usługi fotograficznej co przeradza się na Wasze późniejsze zadowolenie.

Ekipy filmowe

Ekipy filmowe

MUND LABS
Jan Drzewiecki

www.mundlabs.pl

Odwiedź stronę

Oferta firmy MUND LABS jest bardzo prosta i przejrzysta. Istnieją w niej 2 pakiety usług: podstawowy (gdzie nagranie realizuje jeden operator) oraz rozszerzony (tutaj nagrania wykonuje duet operatorski). W obydwu pakietach film realizowany jest od przygotowań Młodej Pary do zakończenia zabaw oczepinowych. Długość trwania filmu ustalana jest indywidualnie przy podpisaniu umowy.

RICORDI
Tomasz Okoń

www.ricordi.pl

Odwiedź stronę

W ofercie firmy RICORDI znajdują się 4 pakiety usług. Każdy z nich dokładnie określa ilu operatorów pracuje przy realizacji nagrań, jakiej długości będzie gotowy film oraz jakie elementy będzie on zawierać. Oferta jest także bogata w usługi dodatkowe, które jeszcze bardziej mogą urozmaicić pamiątkowy film.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna

Zespół Muzyczny
ALTESS

www.altess.pl

Odwiedź stronę

Jeżeli współpracować to tylko z najlepszymi! Zespół Muzyczny ALTESS wygrał plebiscyt na najlepszy zespół weselny w województwie lubelskim, a w rankingu ogólnopolskim zajął drugie miejsce. 5-cio osobowy skład (z wokalem męskim i żeńskim) zapewnia super brzmienie i zabawę na najwyższym poziomie. Bogaty repertuar (zawierający utwory tradycyjne, a także najnowsze hity z list przebojów) zadowoli każdego uczestnika przyjęcia weselnego, a czynny kontakt z gośćmi wyróżnia ten zespół na tle innych grup muzycznych. Oprawa wizualna (profesjonalne oświetlenie, ciężki dym, fontanny zimnych iskier, pionowe wyrzutnie dymu) wprawia w zachwyt Młodą Parę oraz gości już od pierwszego zagranego taktu podczas uroczystości. Dodatkowo zespół przygrywa na “żywych” instrumentach (saksofon, akordeon, bęben marszowy, tamburyn, werbel marszowy) m.in. podczas powitania na sali oraz biesiady za stołami.

UWAGA PROMOCJA !!! Wspólnie z Zespołem Muzycznym ALTESS mamy przygotowaną ofertę specjalną na oprawę muzyczną i fotograficzną Waszej uroczystości. Po więcej szczegółów zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze mną lub menagerem zespołu.

DJ EVENTO

www

Odwiedź stronę

Krótki opis…

DJ JOKER

www.dj-joker.pl

Odwiedź stronę

Dla par preferujących odtwarzanie oryginalnych utworów muzycznych osobą, która powinna stać za konsolą jest DJ JOKER. Paweł dba o zadowolenie swoich klientów na każdym etapie uroczystości. Od zapewnienia ciężkiego dymu na pierwszym tańcu, poprzez różnorodne zabawy integracyjne, na imprezie do ostatniej osoby na parkiecie kończąc. Zawsze kontroluje to co się dzieje na sali tanecznej i dobiera utwory pod panujący klimat i gości. Z radością spełnia ich życzenia grając wcześniej zamówione u niego dedykacje muzyczne. Inni mają asa w rękawie, a on ma Jokera 😉