FOTOGRAF ŚLUBNY LUBLIN

Cześć! Nazywam się Rafał Dzierba i jestem fotografem ślubnym z Lublina.
Jeżeli chcesz zobaczyć więcej fotografii ślubnych w moim wykonaniu, to zapraszam Cię do galerii, która zawiera zdjęcia reportażowe oraz sesje plenerowe. Znajdziesz tu także galerię sesji narzeczeńskich. Jeśli szukasz fotografa na swój ślub, to zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Fotografia ślubna, fotograf na wesele

Planujesz wielką uroczystość i pozostał Ci do znalezienia dobry fotograf ślubny? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu : )
Wykonanie reportażu ślubnego to bardzo odpowiedzialne zadanie dla każdego fotografa, ponieważ dzień Waszej uroczystości jest jedyny i niepowtarzalny. Tworząc fotografię ślubną trzeba mieć świadomość, że jest to zadanie przekrojowe z wielu dziedzin fotografii, zaczynając od reportażu przez portret, a na fotografii produktowej kończąc. To, co w fotografii ślubnej ma znaczenie, to nie tylko główne momenty, jak założenie obrączek czy pierwszy taniec, ale także drobne wydarzenia, które dzieją się w tle: relacje, uśmiechy, czułości… Współpraca z fotografem ślubnym, który przy tym wszystkim nie zakłóci czerpania radości z tego dnia i profesjonalnie zrealizuje swoje fotograficzne zadanie, jest jednym z kluczowych elementów. Zależy mi na tym, aby fotografia ślubna, którą tworzę, przywoływała wspomnienia nawet po wielu latach od tego cudownego dnia. Naturalne zdjęcia ślubne, które znajdziecie w swojej galerii z wesela, sprawią, że będziecie się nimi cieszyć przez długie lata. W mojej ofercie znajdują się 4 pakiety fotografii ślubnej oraz dodatki takie jak sesja ślubna w plenerze oraz sesja narzeczeńska, a także fotoalbumy.
Jeśli chcesz sprawdzić, czy termin Twojego ślubu jest wolny w moim kalendarzu, to wypełnij, proszę, formularz w zakładce kontakt lub zadzwoń do mnie.

Zobacz galerię zdjęć ślubnych

Ocena zdjęć to jedno z kluczowych kryteriów wyboru fotografa ślubnego.
Kliknij poniżej, aby wejść do galerii i zobaczyć więcej zdjęć ślubnych mojego autorstwa.

Fotograf ślubny Lublin, lubelskie, Polska i świat

Fotografując śluby koncentruję się głównie na lokalnych klientach, którzy organizują swoje uroczystości w pobliżu Lublina. Dlatego jeśli szukasz fotografa ślubnego na Lubelszczyźnie, to z pewnością jestem w stanie wykonać dla Ciebie reportaż ślubny bez dodatkowych opłat związanych z noclegiem. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne wtedy jest pokrycie kosztów lub zapewnienie noclegu. Fotografia ślubna to dziedzina, która wymaga od fotografa wyjątkowego zaangażowania. Dlatego w trakcie reportaży ślubnych jestem maksymalnie skoncentrowany, aby wypełnić swoje fotograficzne zadanie możliwie najlepiej. Przed każdym zleceniem ślubnym staram się dowiedzieć jak najwięcej informacji o oczekiwaniach Młodej Pary co do zdjęć ślubnych. Odbywa się to podczas osobistego spotkania w moim biurze lub wideo-rozmowy. Wtedy też ustalane są wszystkie szczegóły odnośnie realizacji mojej usługi. Fotografia ślubna to przede wszystkim opowieść o parze zakochanych ludzi i ich relacjach z rodziną oraz przyjaciółmi. Chcę aby fotografia ślubna w moim wykonaniu była naturalna i ponadczasowa.

Ile kosztuje dobry fotograf ślubny?

Rynek usług ślubnych jest bardzo zróżnicowany cenowo. Cena za fotografa na weselu może się wahać między 50 a nawet 1.000 złotych za godzinę pracy. Wszystko zależy od tego jaki poziom reprezentuje dany fotograf ślubny i co zawiera jego wycena. Myślę, że gdy chodzi o organizację wesela to i tak ceny fotografów ślubnych są jedynie małym procentem w skali wszystkich wydatków. Pamiętaj, że to fotograf ślubny tworzy dla Ciebie pamiątkę na całe życie.
W moim przypadku cena zależy od Twoich potrzeb. W mojej ofercie znajdziesz 4 podstawowe pakiety, które zawierają reportaż z dnia wesela i sesję plenerową oraz inne dodatki. Jeśli w moich pakietach nie znajdziesz tego co jest Ci potrzebne, to mogę dokonać dla Ciebie indywidualnej wyceny. Pamiętaj o tym, aby cena nie była jedynym czynnikiem, który bierzesz pod uwagę przy wyborze fotografa na wesele. Koniecznie oceń poziom fotografii ślubnych sprawdzając reportaże i sesje plenerowe. Jeśli moje fotografie ślubne przypadły Ci do gustu i chcesz poznać moją ofertę to wypełnij formularz kontaktowy, a ja w krótkim czasie się do Ciebie odezwę.

Strefa klienta 2023

Pełne reportaże ślubne z 2023 roku są do obejrzenia poniżej. Każda galeria wymaga podania hasła dostępu.