OFERTA specjalna z Zespołem Muzycznym "ALTESS"

Witajcie, nazywam się Rafał Dzierba i wspólnie z zaprzyjaźnionym Zespołem Muzycznym “ALTESS” przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Zakochanych Par, które oczekują profesjonalnej oprawy muzycznej podczas swojego przyjęcia weselnego oraz relacji fotograficznej z całego dnia uroczystości.

Poniższa oferta dotyczy tylko i wyłącznie usługi “Promocyjny Pakiet Profesjonalistów”, która została przygotowana wspólnie z Zespołem Muzycznym “ALTESS” na wolne terminy w 2024 roku.

Oferta zespołu "ALTESS"

Zespół Muzyczny "ALTESS":
5 osobowy skład, super brzmienie, styl i zabawa na najwyższym poziomie

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej odnośnie członków zespołu, zobaczyć ich “w akcji”, posłuchać demo utworów, które mogą zagrać podczas Waszego przyjęcia weselnego, to zapraszamy do odwiedzenia ich oficjalnej strony internetowej – www.ALTESS.pl

Wartość usługi wraz z ofertą specjalną

Zespół Muzyczny “ALTESS” uświetni Waszą uroczystość za jedyne 12.000zł.
Dodatkowo otrzymacie gratis fontanny iskier (o wartości 700zł), które w kulminacyjnych momentach przyjęcia weselnego wystrzelą i rozświetlą całą salę swoim blaskiem.

Dojazd do 20km od granic Lublina wliczony jest w cenę usługi. Przy większych odległościach koszt dojazdu wynosi 3zł/km licząc w obie strony (dojazd do lokalu weselnego i droga powrotna).

Oferta wykonania zdjęć

Darmowa konsultacja przed uroczystością

W tygodniu poprzedzającym dzień Waszej uroczystości umówimy się na spotkanie, podczas którego poznamy się bliżej i omówimy szczegóły przebiegu tego wyjątkowego dnia. Preferuje spotkania osobiste w moim biurze w Lublinie, ale jeśli kilometry są problemem to możemy przeprowadzić video-rozmowę.

Podczas tych konsultacji ustalimy godziny mojego przyjazdu na Wasze przygotowania oraz błogosławieństwo. Podpowiem Wam jak zachować się w kluczowych momentach podczas ceremonii ślubu, aby wszystko na zdjęciach wyszło najlepiej jak to możliwe. Powiecie mi czego oczekujecie ode mnie podczas samego przyjęcia.

Na spotkaniu w biurze omówimy wszystko na przykładzie zdjęć z moich poprzednich zleceń.

Styl pracy

W ramach podstawowego zakresu moich usług pracuję w pojedynkę z wykorzystaniem dwóch aparatów z jasną wymienną optyką. Daje mi to możliwość pokazania tego samego momentu w kadrze szerokim oraz wąskim lub nawet w formie detalu. Podczas przyjęcia weselnego używam dodatkowo lamp błyskowych, wykonując zdjęcia w technice strobingu.

Wykonane fotografie są zapisywane przez aparaty jednocześnie na dwóch kartach pamięci, co stanowi zabezpieczenie materiału przed jego utratą w postaci kopii bezpieczeństwa.
Wasze zdjęcia są przeze mnie archiwizowane na 3 niezależnych nośnikach pamięci, znajdujących się w różnych miejscach. Ma to na celu zabezpieczenie Waszego materiału przed jego utratą w wyniku jakiejkolwiek awarii lub kradzieży.

STR Studio - fotografia ślubna - Rafał Dzierba

Reportaż w dniu uroczystości zawiera:

– przygotowania Pana Młodego
– przygotowania Panny Młodej
– “first look”
– błogosławieństwo rodziców
– ceremonia ślubu i życzenia
– przyjęcie weselne do końca oczepin
– mini-sesja w okolicach lokalu lub sesja z gośćmi

Dojazd i nocleg

Pierwsze 100km przebytej przeze mnie trasy w dniu uroczystości wliczone jest w cenę usługi. Koszt każdego dodatkowo przejechanego kilometra wynosi 1zł.
Trasa przejazdu wyznaczana jest według schematu: biuro (wyjazd) – miejsca przygotowań – miejsce ceremonii ślubu – miejsce przyjęcia weselnego – biuro (powrót).

Jeżeli przyjęcie weselne odbywa się w odległości większej niż 150km od siedzimy mojego biura to proszę o zapewnienie mi noclegu w miejscu przyjęcia weselnego. Po kilkunastu godzinach wytężonej pracy długa nocna podróż jest zbyt ryzykowna.

Wartość usługi wraz z ofertą specjalną

Wartość wykonania reportażu fotograficznego z dnia uroczystości to jedynie 4.000zł.

  • otrzymujecie minimum 500 750 obrobionych zdjęć w formie cyfrowej (+50%)
  • otrzymujecie 50 100 wydrukowanych zdjęć na papierze fotograficznym (+100%)
  • otrzymujecie pudełko z wydrukowanymi zdjęciami oraz pendrive ze wszystkimi zdjęciami w formie cyfrowej

Usługi dodatkowe wraz z ofertą specjalną

Usługi dotyczące dnia uroczystości:

  • ekspresowa obróbka zdjęć (poza kolejnością wykonania zleceń) – 500zł GRATIS!
  • dodatkowy fotograf w dniu uroczystości – 1.250zł 1.000zł (20% taniej)

Usługi realizowane w innych terminach:

  • sesja narzeczeńska (przed uroczystością) – 400zł 300zł (25% taniej)
  • sesja ślubna (po uroczystości) – 1.000zł 700zł (30% taniej)
  • fotoalbum, fotoksiążka, dodatkowe wydruki – wycena indywidualna

Informacje uzupełniające odnośnie dodatków

Dodatkowy fotograf daje możliwość spojrzenia na daną sytuację (która już się nie powtórzy) z innej perspektywy, np. wejście Młodej Pary do kościoła pod ołtarz widziane z chóru.

Obróbka zdjęć (poza usługą ekspresową) wykonywana jest zawsze w kolejności realizacji zleceń, a czas oczekiwania na gotowe zdjęcia w formie cyfrowej to maksymalnie 60 dni roboczych.

Sesja ślubna dotyczy usługi wykonanej na terytorium Polski. Wyjazd zagraniczny wyceniany jest indywidualnie. Para Młoda pokrywa koszty dojazdów (najlepiej jest pojechać wspólnie jednym autem) oraz wejścia fotografa na obiekty płatne, a także w razie konieczności koszty związane z noclegiem.

PODSUMOWANIE

Promocyjny Pakiet Profesjonalistów z gwarancją ceny na 2024 rok

Podpisując umowę już dziś otrzymujecie gwarancję, że ceny naszych połączonych usług nie ulegną zmianie do dnia Waszej uroczystości.

Pakiet, w którym otrzymujecie fenomenalną zabawę z Zespołem Muzycznym “ALTESS” oraz większą ilość zdjęć w ramach usług fotograficznych i obrobionych w trybie ekspresowym (poza kolejnością wykonania standardowych zleceń), ma łączną wartość jedynie 16.000 złotych. Decydując się na komplet naszych połączonych usług poza rabatami zyskujecie świetną atmosferę, komfort, niezapomniane wrażenia oraz profesjonalizm i zaangażowanie na 120% z naszej strony.