LIVE STREAMING

Realizujemy transmisje online z dowolnych wydarzeń na terenie całej Polski.

Zajmujemy się realizacją transmisji internetowych

Wykonujemy usługi z zakresu przeprowadzania transmisji na żywo popularnie określanych jako “Live Streming” z dowolnego typu wydarzeń na terenie całej Polski. Usługę tę możemy świadczyć bezpośrednio do intenetu na portale: Youtube, Facebook, Vimeo lub na platformy takie jak: Zoom, Teams. Możemy również przeprowadzić transmisję wewnętrzną przesyłając obraz wprost na telewizory, telebimy, ekrany prezentacyjne w miejscu, w którym odbywa się dane wydarzenie.
Dysponujemy m.in. 8-kanałowym mikserem video, bezprzewodowymi mikrofonami, mikserem audio oraz oświetleniem. Zdobywaliśmy doświadczenie realizując live streaming z ceremonii kościelnych, koncertów, konferencji, debat, uroczystości naukowych i wydarzeń sportowych.

Live Streaming

Live streaming to forma przesyłania danych (np. dźwięku lub obrazu) w czasie rzeczywistym za pomocą internetu. Jest to proces transmitowania treści, które są generowane na żywo przez nadawcę do odbiorców na całym świecie. Uczestnicy streamingu mogą oglądać to wydarzenie w czasie rzeczywistym na swoich urządzeniach. Live streaming jest często używany do przekazywania na żywo konferencji, szkoleń, webinarów, paneli dyskusyjnych, koncertów, wydarzeń sportowych, prezentacji biznesowych czy relacji z eventów. Dzięki live streamingowi, ludzie na całym świecie mogą uczestniczyć w wydarzeniach, które mają miejsce w innych odległych lokalizacjach bez konieczności fizycznego uczestnictwa w nich.

Przykładowe realizacje:

Obsługa techniczna streamingu z debat

Jedną z rodzaju transmisji jaką wykonujemy jest cykl debat organizowanych przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej na temat technologii druku 3D. Przy tej realizacji zapewniamy wielokamerową transmisję obrazu, mikrofony krawatowe dla każdego uczestnika debaty oraz oświetlenie występujących w debacie osób.

Transmisja na żywo dla Ciebie

W dzisiejszych czasach relacje na żywo w internecie pozwalają rozwinąć skrzydła wielu firmom. Dzięki temu, że Twoje wydarzenie jest transmitowane do internetu, dotrzesz do o wiele większej grupy odbiorców.