FOTOGRAFIA OKOLICZNOŚCIOWA i Z DRONA

Do naszych usług fotograficznych należą reportaże z takich uroczystości jak: ślub i wesele, Chrzest Święty, przyjęcie (sesja) z okazji Pierwszej Komunii Świętej, a także fotorelacje z różnego typu eventów.  Wykonujemy również zdjęcia z perspektywy lotu ptaka z wykorzystaniem drona, które mogą posłużyć jako uzupełnienie reportażu ślubno-weselnego lub jako materiały promocyjne i reklamowe.

ŚLUB i WESELE

Podczas reportażu pracujemy przy jednoczesnym wykorzystaniu dwóch aparatów z jasną wymienną optyką o szerokim zakresie ogniskowych. Każdy z aparatów zapisuje wykonywane przez nas zdjęcia jednocześnie na dwóch kartach pamięci tworząc w ten sposób kopię bezpieczeństwa Waszego materiału.

W obróbce zdjęć stawiamy na ponadczasowe prawdziwe kolory bez sztucznego “zafarbowywania” fotografii. Czasem trafią się zdjęcia w czarno-białej stylistyce, co jest przełamaniem tradycyjnego sposobu obróbki.

Nasze zdjęcia to przede wszystkim naturalność, moment i emocje Wasze oraz Waszych bliskich, co możecie zobaczyć w galerii lub w historiach.

CHRZEST ŚWIĘTY

Standardową usługą w ramach fotografii z Chrztu Świętego jest wykonanie zdjęć podczas ceremonii w kościele. Nasz fotograf pracuje w taki sposób, aby być jak najmniej widocznym i nie przeszkadzać wiernym w modlitwie oraz księdzu w sprawowaniu Mszy. Oczywiście posiada on zezwolenie do wykonywania zdjęć w obiektach sakralnych wydane przez Kurię Metropolitalną.

Usługę można rozszerzyć dodtakowo o fotografię z przygotowań Waszego dziecka w domu oraz/lub o wykonanie zdjęć podczas przyjęcia dla Waszej rodziny.

SESJA z PIERWSZEJ KOMUNII ŚW.

Oferujemy wykonanie sesji zdjęciowej Waszego dziecka i członków rodziny podczas przyjęcia pierwszokomunijnego. Preferujemy sesję plenerową w okolicach miejsca odbywania się samego przyjęcia, ale jesteśmy także gotowi (wykorzystując dodatkowe oświetlenie) do wykonania takiej sesji wewnątrz lokalu.

Jeżeli w czasie samej ceremonii w kościele pracuje ekipa fotografów odpowiedzialna za uwiecznienie tej uroczystości to wtedy nie podejmujemy się wykonywania jakichkolwiek zdjęć podczas Pierwszej Komunii Św.
W przypadku gdy zdjęcia w kościele są sprawą indywidualną dla każdego dziecka to istnieje możliwość wykonania przez nas usługi reportażu z uroczystości kościelnej w tym także zdjęć zaraz po zakończeniu mszy.

DRON (ujęcia z lotu ptaka)

Nasz operator drona od 2015 roku posiada “świadectwo kwalifikacji UAVO” wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które jest wymagane do odbywania lotów bezzałogowymi statkami powietrznymi. Poza uprawnieniami w  kategorii otwartej A1, A2 i A3 posiada on także uprawnienia w kategorii szczególnej STS01, NSTS01 oraz NSTS02. Tym samym może on wykonywać loty w przestrzeni miejskiej w celach komercyjnych. Wszystkie zlecenia wykonujemy z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, a także po uzyskaniu zezwolenia na odbycie lotów w miejscach, które tego wymagają.

Głównie wykorzystujemy drona do celów realizacji zdjęć z perspektywy lotu ptaka. Jeżeli jest takie zapotrzebowanie możemy również wykonać nagrania filmowe z tej perspektywy.

Wycena usługi zależna jest od wielu czynników, dlatego dokonujemy jej po ustaleniu zakresu prac ze zleceniodawcą. Na cenę wpływa także lokalizacja wykonania ujęć i ich stopień trudności (infrastruktura otoczenia).

EVENTY

Koncerty, imprezy firmowe, spektakle, wydarzenia sportowe – to kilka z rodzajów eventów, przy których mieliśmy okazję pracować w roli fotografa. Przy niektórych wydarzeniach (np. plenerowy festyn rodzinny) korzystamy także z drona do udokumentowania wydarzeń z perspektywy lotu ptaka.

W naszej ofercie znajdują się również zdjęcia reklamowe i promocyjne.

Więcej informacji udzielamy po bezpośrednim kontakcie.