Film nowoczesny - pakiet "N"

Informacje podstawowe:

   Pakiet ten skierowany jest do osób, które są zainteresowane niestandardową realizacją filmu ślubnego. Film nowoczesny to crème de la crème tego co ma miejsce podczas całego dnia uroczystości, ponieważ wszystkie wydarzenia pokazane są w sposób krótki i zwięzły. Odbiegamy tu od tradycyjnego pokazania ślubu i wesela w formie reportażu z wydarzenia, ponieważ tworzymy starannie przemyślany w ujęcia i kadry pamiątkowy film.

   Decydując się na wybór nowoczesnego filmu otrzymujecie obecność podczas Waszej uroczystości jednego operatora (tzw. „kamerzysty”). Będzie on do Waszej dyspozycji od momentu rozpoczęcia przygotowań w domu lub lokalu do zakończenia oczepin lub innego wcześniej ustalonego momentu.

   Operator wykona nagrania przy użyciu dwóch kamer „naziemnych”, a także przy pomocy drona o ile pozwolą na to warunki atmosferyczne, infrastruktura otoczenia oraz czas.
   Operator nagrywa dodatkowo niezależną  ścieżkę dźwiękową przy pomocy cyfrowego rejestratora audio umieszczonego przy głośniku w miejscu odbywania się uroczystości, a także nagrywa dźwięk bezpośrednio z miksera zespołu/DJ’a (o ile dostanie pozwolenie na wpięcie się w mikser). Na czas uroczystości ślubu Pan Młody ma również wpięty tzw. mikrofon krawatowy.

   W ramach tego pakietu otrzymacie gotowy pamiątkowy film o długości do 30 minut. Jeżeli zdecydujecie się także na wykonanie ujęć plenerowych w innym terminie niż dzień uroczystości to otrzymacie dodatkowo „rozbudowany” teledysk ślubny czyli taki, w którym ujęcia z różnych momentów z całego dnia uroczystości i pleneru ślubnego są ze sobą umiejętnie wymieszane pod odpowiednio dobraną muzykę.

Strona w budowie...

Trwają prace nad dalszą rozbudową strony...

Wasz film będzie zawierać: klip z przygotowań oraz błogosławieństwo (możliwa jest rezygnacja z nagrywania tych elementów co obniży wartość usługi), skrót z ceremonii ślubu oraz momentu składania życzeń, klip z przyjazdu i powitania na sali, pierwszy taniec, kilka bloków tanecznych z zabawy na parkiecie z oryginalnie nagranym dźwiękiem przeplatanych klipami pokazującymi gości poza parkietem (na dworze, przy stołach biesiadnych, przy fotobudce, z zimnymi ogniami, dzieci z animatorką, itp.) oraz stałe punkty każdego przyjęcia jak np. tort weselny, skrót z oczepin i na zakończenie teledysk ślubny.

Wychodzimy z założenia, że zabawa na przyjęciu weselnym to nie tylko tańce na parkiecie, ale również to co się dzieje dookoła niego. Dlatego nagrywamy dużo materiału około-parkietowego – to nas wyróżnia na tle innych firm oferujących swoje usługi, u których zobaczyć można tylko to co się dzieje na parkiecie. Nie nagrywamy gości za stołami w momencie spożywania ciepłych posiłków.

Aby film był ciekawszy można rozszerzyć ten pakiet o: przygotowania u fryzjerki/kosmetyczki, kamerę GoPro do auta na czas przejazdu do lokalu, ujęcia z drona bez udziału uczestników uroczystości, wywiady z gośćmi weselnymi, ujęcia plenerowe nagrywane w innym terminie niż dzień uroczystości.