STUDNIÓWKA 2020

Nowoczesny film z balu maturalnego

Sposób realizacji

Produktem finalnym naszej oferty jest pamiątkowy film z balu studniówkowego szkoły zrealizowany w jakości Full HD. Film, który stworzymy w nowoczesny i interesujący sposób, pozbawiony dłużyzn i monotonii, tak aby zachęcał widza do ponownego obejrzenia.

Realizujemy jedno nagranie z całego balu studniówkowego szkoły. Do wykonania reportażu przystępujemy w minimum dwuosobowym zespole pracując za pomocą aparatów z wymiennymi obiektywami oraz osprzętu kamerowego, bez którego nie jest możliwe zrobienie porządnej realizacji filmowej. Korzystamy ze stabilizatorów kamer, statywów, monopodów, krótkiej jazdy kamerowej (tzw. slider) oraz dwóch cyfrowych rejestratorów dźwięku do nagrania oddzielnych ścieżek audio w celu uzyskania lepszej jakości dźwięku w finalnym materiale.

Film składać się będzie z następujących elementów: wprowadzenie (klip prezentujący miejsce uroczystości i gromadzących się w nim uczestników balu oraz wykonanie grupowych ujęć klasowych), część oficjalna (przemówienia i odtańczenie Poloneza), wspólna zabawa na parkiecie przeplatana kilkoma klipami uczestników balu bawiących się przy stołach (nie nagrywamy w momencie spożywania posiłków), część artystyczna i/lub klip z krojenia tortu (o ile coś z tych rzeczy wydarzy się podczas balu), klip podsumowujący wszystkie wydarzenia jakie miały miejsce podczas balu studniówkowego.

Dodatkowi operatorzy i sprzęt filmowy

W zależności od ilości bawiących się osób podczas balu studniówkowego może się okazać, że dwóch operatorów to będzie zdecydowanie za mało. Najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest dobranie takiej ilości dodatkowych operatorów, aby zostało zarejestrowane wystarczająco dużo materiału, co da większe możliwości w późniejszej obróbce filmu podczas montażu. Kolejnym aspektem wzbogacającym wizualnie końcowy materiał filmowy są ujęcia wykonane ponad głowami uczestników balu za pomocą kranu kamerowego (kliknij tutaj aby zobaczyć efekt pracy tego urządzenia).
Prosimy dokładnie przemyśleć zapotrzebowanie na dodatkowych operatorów i dodatkowy sprzęt. Służymy radą jak wyliczyć odpowiednią ilość kamer rejestrujących całe wydarzenie w odniesieniu do ilości uczniów wraz z osobami towarzyszącymi.

Nagrania klasowe

Dla każdej chętnej klasy wykonamy dodatkowy film prezentujący jej członków podczas zajęć w szkole lub jakiegoś innego wyreżyserowanego wydarzenia. Jest to dodatkowa usługa wyceniana indywidualnie w zależności od stopnia złożoności prac operatorskich oraz montażowych.

Rezerwacja terminu

Nasza firma nie rejestruje jednego dnia kilku balów studniówkowych. Zawsze kierujemy wszystkie swoje siły na jedno konkretne wydarzenie, dlatego w danym dniu wykonamy film dla tych z Państwa, którzy jako pierwsi podpiszą z nami umowę. Jeżeli są Państwo chętni by zapoznać się bliżej z naszą ofertą prosimy o kontakt w celu ustalenia daty i miejsca spotkania. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące całej realizacji oraz przedstawimy szczegółową ofertę cenową.