O NAS

Ekipa "STR Film Studio" gotowa do akcji

Poznajcie nas

Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą, która zajmuje się rejestracją audio-video (popularnie mówiąc: filmowaniem) różnego typu uroczystości okolicznościowych, eventów oraz materiałów promocyjnych (spoty reklamowe, teledyski itp.). Nasz team składa się z trzech zaprzyjaźnionych osób, które połączyła wspólna pasja do tworzenia filmów mając na starcie jedynie pomysł i narzędzia potrzebne do wykonania określonego zadania. Dysponujemy kilkoma aparatami z wymiennymi obiektywami, kamerami Full HD, sportowymi kamerami GoPro, dronem, cyfrowymi rejestratorami dźwięku oraz całą masą pomocniczego sprzętu niezbędnego do wykonania dobrej filmowej realizacji. Poza rzeczami materialnymi naszą siłą jest kreatywność, pomysłowość, a także umiejętności i doświadczenie nabyte przez lata pracy - tego wszystkiego nie da się wycenić.

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie, ale swoją działalnością obejmujemy cały kraj. Kilometry nie stanowią dla nas żadnej przeszkody o czym może świadczyć fakt, iż wykonywaliśmy już nagrania m.in. w Warszawie, Grudziądzu, Żaganiu, Gdańsku i Szczecinie. Nie ograniczamy się tylko do granic Polski. Jeśli zaistnieje taka potrzeba weźmiemy swoje paszporty i udamy się tam, gdzie będzie to konieczne.

Nasza ekipa

Sylwek - Posiada największe doświadczenie jako operator kamery w naszym zespole. Osoba odpowiedzialna za logistykę oraz rejestrację dźwięku podczas każdej imprezy, montażysta. Potrafi w mgnieniu oka reagować na zaskakujące sytuacje.
Tomek - Człowiek orkiestra potrafiący pracować za dwóch. Główny montażysta i operator na równi z pozostałymi członkami ekipy. Osoba wnosząca do zespołu powiew świeżości w stylu pracy zarówno podczas realizacji nagrań jak i postprodukcji materiału.
Rafał - Pilot drona ze świadectwem kwalifikacji UAVO wydanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Operator szukający kadrów nadających niepowtarzalny klimat i charakter dla każdego filmu. Montażysta, przez którego ręce przechodzi każda produkcja i po otrzymaniu akceptacji trafia w ręce klienta.

Przy realizacjach wymagających większego nakładu pracy współpracujemy z firmą MUND Labs - naszym partnerem dzielącym pasję do tworzenia filmów.

Skontaktuj się z nami

Wykonaj ten pierwszy krok do nawiązania współpracy. Zadzwoń lub napisz ( zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego ). Spotkamy się i omówimy szczegóły dotyczące Twojej realizacji.