O NAS

Ekipa "STR Film Studio" gotowa do akcji

Poznajcie nas

Witamy na naszej stronie internetowej. Jesteśmy firmą, która zajmuje się rejestracją audio-video (popularnie mówiąc: filmowaniem) różnego typu uroczystości okolicznościowych, eventów oraz materiałów promocyjnych (spoty reklamowe, teledyski itp.). Nasz team składa się z osób, które połączyła wspólna pasja do tworzenia filmów mając na starcie jedynie pomysł i narzędzia potrzebne do wykonania określonego zadania. Dysponujemy kilkoma aparatami z wymiennymi obiektywami, kamerami Full HD, sportowymi kamerami GoPro, dronem, cyfrowymi rejestratorami dźwięku oraz całą masą pomocniczego sprzętu niezbędnego do wykonania dobrej filmowej realizacji. Poza rzeczami materialnymi naszą siłą jest kreatywność, pomysłowość, a także umiejętności i doświadczenie nabyte przez lata pracy - tego wszystkiego nie da się wycenić.

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie, ale swoją działalnością obejmujemy cały kraj. Kilometry nie stanowią dla nas żadnej przeszkody o czym może świadczyć fakt, iż wykonywaliśmy już nagrania m.in. w Warszawie, Krakowie, Grudziądzu, Żaganiu, Gdańsku i Szczecinie. Nie ograniczamy się tylko do granic Polski. Jeśli zaistnieje taka potrzeba weźmiemy swoje paszporty i udamy się tam, gdzie będzie to konieczne.

Współpracowaliśmy ze stacją telewizyjną TVN Style przy produkcji jednego z odcinków ich programu "Śluby marzeń".


Nasza ekipa

Oto wesoły duet operatorski, który sprosta Waszym oczekiwaniom.
Rafał (ten po lewej) zadba o dobre pierwsze wrażenie, polata dronem, umieści kamerę GoPro tam gdzie zwykła kamera się nie zmieści. Wyłapie kadry zapierające dech w piersiach, a na sam koniec sprawdzi jak został zmontowany cały zarejestrowany materiał filmowy.
Sylwek (ten po prawej) - oaza spokoju. Zajmuje się logistyką i konserwacją sprzętu. Poza tym dba o dobrą atmosferę w zespole i w kontakcie z klientem. Zawsze nagra to czego nie nagrał ten pierwszy i zmontuje to czego ten pierwszy jeszcze nie zdążył zmontować.

Przy realizacjach wymagających większego nakładu sił współpracujemy z firmami Ricordi i MUND Labs - naszymi partnerami dzielącymi pasję do tworzenia filmów. Wspólnie z nimi realizujemy nagrania studniówkowe, filmy z Pierwszej Komunii Świętej, relacje z eventów, a także filmy ślubno-weselne.

Zapraszamy do naszego biura

Siedziba naszej firmy mieści się w Lublinie przy ulicy Przyjacielskiej 4 lokal 1 (budynek "Suponu" widoczny na załączonym zdjęciu). Wspólnie z nami biuro dzieli fotograf Radek Pizoń, którego usługi gorąco polecamy!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 900-1600, ale jeżeli wcześniej się z nami umówicie możemy spotkać się także w późniejszych godzinach lub nawet innego dnia. Warto jednak zawsze uprzedzić nas o chęci przybycia do naszego biura, ponieważ ze względu na charakter naszej pracy może się okazać, że nikogo w danym momencie w biurze nie będzie.