INNE REALIZACJE

O tym co jeszcze robimy

Pierwsza Komunia Święta

Wykonujemy pamiątkowe filmy z sakramentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, oddając w naszych realizacjach powagę chwili oraz nastroju jaki panuje w tym szczególnym dniu. Pracujemy w taki sposób, aby nie rozpraszać dzieci i nie skupiać ich uwagi na sobie. My jesteśmy tylko tłem odbywającej się uroczystości, ekipą która nie zaburza relacji ksiądz-dzieci, dzieci-ksiądz. Każdy z naszych operatorów posiada upoważnienie do nagrywania filmu w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Lublinie.
Mamy przygotowaną indywidualną ofertę zarówno dla nielicznych grup dzieci jak również dla całych szkół, w których do Komunii Świętej przystępują uczniowie z kilku równoległych klas. O szczegółach naszych realizacji opowiadamy zawsze podczas spotkań z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Wtedy też możemy zaprezentować dotychczas wykonane przez nas nagrania z tej uroczystości. Nie udostępniamy publicznie żadnych filmów o tej tematyce.

Obsługa wizualna eventów

Świadczymy usługi w zakresie wieloekranowej projekcji obrazu podczas różnego typu przedstawień, konferencji, szkoleń i wykładów.

Filmowe relacje z eventów

Wykonujemy filmowe relacje z dowolnego typu wydarzeń (koncerty, festyny, konferencje, szkolenia, spotkania, zawody sportowe, imprezy firmowe, itp.).

Corocznie gościmy na wydarzeniu o nazwie "Golgota Młodych".


Filmy promocyjne i spoty reklamowe

Wykonamy film promujący Twoją firmę, produkt lub usługę.


Teledyski muzyczne

Wypromuj swoją piosenkę razem z nami.