INNE REALIZACJE

O tym co jeszcze robimy

Pierwsza Komunia Święta

Wykonujemy pamiątkowe filmy z sakramentu przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej, oddając w naszych realizacjach powagę chwili oraz nastroju jaki panuje w tym szczególnym dniu. Pracujemy w taki sposób, aby nie rozpraszać dzieci i nie skupiać ich uwagi na sobie. My jesteśmy tylko tłem odbywającej się uroczystości, ekipą która nie zaburza relacji ksiądz-dzieci, dzieci-ksiądz. Każdy z naszych operatorów posiada upoważnienie do nagrywania filmu w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Lublinie.
Mamy przygotowaną indywidualną ofertę zarówno dla nielicznych grup dzieci jak również dla całych szkół, w których do Komunii Świętej przystępują uczniowie z kilku równoległych klas. O szczegółach naszych realizacji opowiadamy zawsze podczas spotkań z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Wtedy też możemy zaprezentować dotychczas wykonane przez nas nagrania z tej uroczystości. Nie udostępniamy publicznie żadnych filmów o tej tematyce.

Relacje z eventów, teledyski, filmy promocyjne i spoty reklamowe

Oferujemy wykonanie dowolnego typu filmu promocyjnego, spotu reklamowego, klipu, teledysku, a także relacji z eventu, szkolenia, konferencji. Realizujemy przekaz obrazu na żywo na bliskie i dalekie odległości.

"Z lotu ptaka" - ujęcia z drona

Dysponujemy bezzałogowym statkiem powietrznym, zwanym popularnie dronem, do celów realizacji filmów i zdjęć z perspektywy lotu ptaka. Posiadamy stosowne zezwolenie do odbywania lotów jakim jest "świadectwo kwalifikacji UAVO" wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Wykonujemy zlecenia z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, a także po uzyskaniu zezwolenia na odbycie lotu w strefach kontrolowanych lotnisk.


Przykłady naszych realizacji: