ŚLUB & WESELE > AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Nagrywaliśmy ślub dla TVN Style

Zostaliśmy dostrzeżeni przez TVN Style, który zaprosił nas do współpracy przy realizacji jednego z odcinków nowo powstającej serii związanej z tematyką ślubną. "ŚLUB MARZEŃ" to program prowadzony przez Izabelę Janachowską, ekspertkę ślubną TVN Style, która wcześniej prowadziła takie programy jak "I nie opuszczę Cię aż do ślubu" oraz "W czym do ślubu".
Nasza ekipa miała przyjemność wziąć udział w nagraniach przygotowań Młodej Pary oraz ceremonii zaślubin w kościele na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej. Zarejestrowany przez nas materiał filmowy będzie można obejrzeć w jednym z odcinków nowo powstającej serii programu.
Gdy tylko odbędzie się emisja tego programu powiadomimy Was o tym tutaj w aktualnościach.

Ruszają zapisy na sezon 2020

Od 1-go marca 2018 mamy już przygotowaną dla Was ofertę filmowania uroczystości ślubno-weselnych na 2020 rok.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszymi usługami prosimy o bezpośredni kontakt.

Nasze rekomendacje

Portal ślubny "Wesele z klasą", który służy przyszłym Młodym Parom pomocą w organizacji ich ślubu oraz przyjęcia weselnego poprzez znalezienie odpowiednich usługodawców, wystawił nam certyfikat jako sprawdzonemu ogłoszeniodawcy w oparciu o zweryfikowane opinie klientów.
Dziękujemy za to wyróżnienie, a przy okazji prosimy nasze dotychczasowe i nasze przyszłe Pary Młode o wystawianie nam kolejnych opinii na tym potralu. Dzięki temu przedłużymy ważność widocznego obok certyfikatu.