ŚLUB & WESELE > AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Nagrywaliśmy ślub dla TVN Style

Zostaliśmy dostrzeżeni przez TVN Style, który zaprosił nas do współpracy przy realizacji jednego z odcinków nowo powstającej serii o tytule "ŚLUBY MARZEŃ".
Nasza ekipa miała przyjemność wziąć udział w nagraniach przygotowań Młodej Pary oraz ceremonii zaślubin w kościele na terenie Muzeum Wsi Lubelskiej.
Gdy tylko odbędzie się emisja tego programu powiadomimy Was o tym tutaj w aktualnościach.

Zapisy na sezon 2021 po Świętach Wielkanocnych

Oficjalne rozpoczęcie zapisów na film ślubno-weselny w 2021 roku rozpoczniemy po Świętach Wielkanocnych 2019. Do tego czasu zostanie przygotowana oferta na sezon 2021 uwzględniająca sugestie dotychczasowych Par Młodych.
Jeżeli chcecie podpisać z nami umowę przed świętami to zapraszamy do naszego biura w celu omówienia szczegółów Waszej realizacji i jej wyceny.

Nasze rekomendacje

Portal ślubny "Wesele z klasą", który służy przyszłym Młodym Parom pomocą w organizacji ich ślubu oraz przyjęcia weselnego poprzez znalezienie odpowiednich usługodawców, wystawił nam certyfikat jako sprawdzonemu ogłoszeniodawcy w oparciu o zweryfikowane opinie klientów.
Dziękujemy za to wyróżnienie, a przy okazji prosimy nasze dotychczasowe i nasze przyszłe Pary Młode o wystawianie nam kolejnych opinii na tym potralu. Dzięki temu przedłużymy ważność widocznego obok certyfikatu.