ŚLUB & WESELE > AKTUALNOŚCI

Bądź na bieżąco

Promocja na wolne terminy wiosenne w 2018 roku

Dla Par, które zdecydują się na podpisanie z nami umowy na wykonanie dla nich pamiątkowego filmu ślubnego w wolnym w naszym grafiku terminie, w okresie od kwietnia do czerwca bieżącego roku, wykonamy w cenie usługi ujęcia plenerowe, które wzbogacą teledysk ślubny czyli klip podsumowujacy całość wydarzeń z dnia ślubu i wesela.
Nagrania plenerowe muszą się odbyć w terminie do dwóch miesięcy od dnia ślubu, na terenie miasta Lublin lub w jego najbliższej okolicy (do 20 km.). Dalsze wyjazdy są możliwe po indywidualnych ustaleniach.

Ruszają zapisy na sezon 2020

Od 1-go marca 2018 mamy już przygotowaną dla Was ofertę filmowania uroczystości ślubno-weselnych na 2020 rok.
Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszymi usługami prosimy o bezpośredni kontakt.

Nasze rekomendacje

Portal ślubny "Wesele z klasą", który służy przyszłym Młodym Parom pomocą w znalezieniu odpowiednich usługodawców i organizacji ich ślubu oraz przyjęcia weselnego, wystawił nam certyfikat jako sprawdzonemu ogłoszeniodawcy w oparciu o zweryfikowane opinie klentów.
Dziękujemy za to wyróżnienie, a przy okazji prosimy nasze dotychczasowe i nasze przyszłe Pary Młode o wystawianie nam kolejnych opinii na tym potralu. Dzięki temu przedłużymy ważność widocznego obok certyfikatu.